Vážení zákazníci, připravujeme pro Vás e-shop značky BESTSPORT. Spuštění je plánováno k 10.2.2020. Děkujeme za pochopení.

Mezinárodně uznávaná značka BESTSPORT - MADE FOR KARATE rozděluje kimona na tři druhy. 1-tréninkové, 2-určené pro soutěže kata, 3-určené pro soutěže kumite. Hledáte cenově dostupné prémiová kimona? nebo Vaše dítě začíná dělat karate a vybíráte první kimono? Pak jsme tu pro Vás. Značka BESTSPORT nabízí výbornou kvalitu za příznivé ceny. 

kimono
Kimono základní „KARATE“ + bílý pás zdarma
od 489 Kč

Začíná Vaše dítě s karate? Hledáte cenově dostupné kvalitní kimono? BESTSPORT® univerzální kimono pro karate je pro Vás skvělou volbou. Cenově nejdostupnější kimono profesionální značky BESTSPORT®. Ke kimonu přidáváme bílý pás v hodnotě 99,- Kč zcela zdarma. Kimono je určeno ke každodennímu tréninku karate. Vynikající poměr ceny a kvality zpracování. Od nejmenší velikosti 100 cm!

Skladem 
KARATE/100
Kimono kata „BUSHIDO“ WKF Approved
WKF
Kimono kata „BUSHIDO“ WKF Approved
od 1 430 Kč

Nový model WKF Approved 2020! Profesionální karate-gi (kimono) určené pro kata s aprobací WKF (World Karate Federation). Ilustrační foto.

Momentálně nedostupné 
BUSHIDO/120
zanshin
WKF
Kimono kumite „ZANSHIN“ WKF Approved
od 2 288 Kč

Nový model pro rok 2020, WKF Approved! Nový model profesionálního karate-gi (kimono) značky BESTSPORT®  určené pro kumite schválené WKF (World Karate Federation Approved). Materiál: 100% polyester, rozdílný způsob tkaní látky. Skvělý lehký a prodyšný materiál. Červené a modré lemování pro soutěže WKF: PREMIER LEAGUE apod. Kvalita materiálu: 4,3 oz K dispozici již od velikosti 110 cm.

Momentálně nedostupné 
386/110
3 položek celkem