Vážení zákazníci, připravujeme pro Vás e-shop značky BESTSPORT. Spuštění je plánováno k 10.2.2020. Děkujeme za pochopení.
138 1.png
Supenzor: s aprobací EKF / bez aprobace
od 259 Kč

Suspenzor pod kimono, k ochraně mužského přirození. Suspenzor pod kimono, k ochraně mužského přirození s aprobací EKF (European Karate Federation).

Na objednávku 
102/XL
108.png
Rukavice pro karate: s aprobací WKF / s aprobací EKF / bez aprobace
399 Kč
od 379 Kč
(až –23 %)

Chrániče rukou pro trénink karate ve dvou provedeních (aka-červená / ao-modrá) značky BESTSPORT-made for karate. Skvělý výběr nejen pro začátečníky. Rukavice pro karate s aprobací EKF (European Karate Federation). Vhodné zejména pro závodníky kumite. Nový model chráničů rukou schválené WKF 2020-2023. Vhodné pro závodníky kumite na všech úrovních. Již brzy v prodeji!  

Na objednávku 
84/CER5
111.png
Chrániče na holeň a nárt: s aprobací WKF / s aprobací EKF / bez aprobace
od 599 Kč

Chrániče na holeň a nárt ve dvou barevných provedeních (aka-červená / ao-modrá). Chrániče na holeň a nárt s aprobací EKF (European Karate Federation). Vhodné zejména pro závodníky. Dostupné ve dvou barevných provedeních (červená/modrá). Nový model chráničů na holen a nárt schválené WKF 2020-2023. Vhodné pro závodníky kumite na všech úrovních. Již brzy v prodeji

Na objednávku 
96/MOD2
Chránič bodyprotector: s aprobací WKF, prsou s aprobací EKF, bez aprobace
WKF
Chránič bodyprotector: s aprobací WKF, prsou s aprobací EKF, bez aprobace
od 699 Kč

Nový model bodyprotectoru schválený WKF 2020-2023. Vhodné pro závodníky kumite na všech úrovních. Již brzy v prodeji Bodyprotector je vhodný jak pro tréninky kumite tak pro účast závodníků na turnajích, na mnoho turnajích je již v rámci povinné výbavy. Pouze v bílé barvě. Chránič prsou pro ženy s aprobací EKF (European Karate Federation). 

Momentálně nedostupné 
374/XS
4 položek celkem